فرش عرش |فرش 800 شانه بامبو|فرش 700 شانه ابریشمی|فرش 500 شانه ابریشمی

فرش عرش آمیزه ایی از هنر، سلیقه و اصالت ایرانی است که با استفاده از مواد درجه یک و نقوش فرشهای دست بافت فرش ابریشم گونه ی دست بافت نمایی تولید کند، که هم درصد رضایت مندی بالایی بین مشتریان پیدا کند وهم گوی سبقت را از رقبا بگیرد. شرکت فرش عرش در ابتدا در شهر قزوین فعالیت خود را آغاز کرد و در سال 86 به تهران منتقل گردید، ولی هنوز کارخانه در قزوین قرار دارد. این شرکت در روند کاری خود از روش متفاوتی در تولید استفاده کرده است، همین روش رمز و کلید موفقیت شرکت در بدست آوردن بازار و رضایت مصرف کنندگان می باشد. از روش مهندسی معکوس استفاده کردیم. در ابتدای کار، برعکس اکثر کارخانجات، ابتدا به سراغ بازار فروش رفتیم. این روند به صورتی بود که در ابتدا با بازاریابی و ذائقه سنجی، علایق مشتریان را بدست آوردیم، سپس با توجه به اطلاعات بدست آمده اقدام به تولید فرش کردیم و با برند عرش عرضه نمودیم

خط تولید:
شیوه های تولید اخلاقی و سازگار با محیط زیست برای فرش عرش اساسی است. ما به شما فرش هایی با مدل های شیک را ارایه می دهیم که در کارخانه های دوستدار محیط زیست با استفاده از مواد طبیعی مانند پشم، پنبه ... (چرم) و تنها رنگ های سازگار با محیط زیست و مواد شیمیایی که در آن مورد نیاز است ساخته شده است.

تجارب:
فرش عرش، به عنوان یک شرکت تولید کننده برجسته فرش در ایران، از سال ۲۰۰۷ تا کنون تولید طیف گسترده ای از فرش و قالیچه را آغاز کرده است. این شرکت در نمایشگاه های متعددی شرکت کرده است و در طول این مدت شهرت خوبی به دست آورده است.

محصولات:
فرش عرش طیف گسترده ای از فرش ها را در سبک های متفاوت و ظرافت بی نظیر ارایه می دهد.